Hakkımızda

Hakkımızda gorkem 6 Şubat 2020
POOLSIDE, PEKCAN GRUP’un tescilli markasıdır.

POOLSIDE , PEKCAN GRUP’un yüzme havuzu yapımında kullanılan havuz içi kaplama ürünleri ile havuz çevresinde kullanılan malzemeler ve havuz güvenlik sistemlerini içeren ürün gamıdır.

havuz malzemeleri
Pekcan Havuz

PEKCAN HAVUZ çeyrek asırdan fazla zamandır, özellikle yüzme havuzu ve SPA merkezlerinin projelendirmesinde ve yapımında yer alan bir mekanik tesisat taahhüt firmasıdır. 

1994'ten bu yana Türkiye'de Havuz denildiğinde; PEKCAN

POOLSIDE , PEKCAN GRUP’un yüzme havuzu yapımında kullanılan havuz içi kaplama ürünleri ile havuz çevresinde kullanılan malzemeler ve havuz güvenlik sistemlerini içeren ürün gamıdır. Bu malzemelerin bir kısmı PEKCAN GRUP’un satış platformları olan İzmir Narlıdere ve Çeşme Alaçatı Pekcan Havuz Marketlerinde ve e-ticaret platformu olan www.havuzdayim.com ile ortak pazar yerlerinde satışını yaptığı ve kendi projelerinde kullandığı ürünleridir.

Havuz iç kaplamaları grubunda ; Cam mozaik kaplamalar, porselen kaplamalar ve pebble ile POOLSIDE plaj havuzu kaplamaları yer almaktadır. Cam mozaik kaplama bölümünde Poolside Cam Mozaik Kaplama ürünleri, yine Poolside’ın Ekonomik Cam Mozaik Ürünleri ve TOGAMA Cam Mozaik Kaplama ürünleri yer almaktadır.

Porselen iç kaplamalarda ise; POOLSIDE Porselen Kaplama, SERAPOOL Porselen Kaplama ve ithal İspanyol ROSA GRES marka ürünler yer almaktadır.

Poolside Plaj Havuzu segmentinde ise; İthal cam ve kuvars kum kaplamalar ile  pebble grubu kaplama ürünleri bulunmaktadır.

Ayrıca havuz kaplamalarında tercih edilen diğer bir kaplama çeşidi ise; liner PVC kaplamalardır. Özellikle hazır havuzlarda tercih edilen bu ürünler de POOLSIDE’ın iç kaplama ürün yelpazesi içerisinde bulunmaktadır. Yine Poolside’n süs havuzları için temin ettiği EPDM Liner ve süs havuzu PVC Liner kaplamaları da bu grupta yer almaktadır.

Havuz dış kenar kaplamalarında ise; Antislip kaymaz cam mozaikler, porselen kaymaz karo ( teras kaplamaları ), porselen tutamak küpeşte malzemeleri ve havuz savak ızgarası yer almaktadır.

Ahşap Decklerde ise ;Havuz kenarında yada güneşlenme platformlarında rahatlıkla kullanılan ahşap zemin kaplamaları bulunmaktadır.

POOLSIDE’ın bir diğer ürün grubu ise; Havuz Güvenlik Sistemleridir. Bunun içerisinde özellikle çocuklar için, çevre çocuk koruma korkuluğu ve havuz çocuk güvenlik alarmı yer almaktadır. 

Yine havuzlarda hem güvenlik hem de temizlik ve havuz suyunun ısısının korunması amacıyla kullanılan havuz örtüleri de POOLSIDE’ın ürünleri içerisindedir.

Aynı dili konuştuğumuz teknik kadrolar, mimarlar ve mühendisler için POOLSIDE
0
Ürün

Çeşidi

0
Kıtaya

İhracat

0
Deneyimli

Çalışan